pripája sa...

STARTEN SIE IHRE KARRIERE IM FINANZEN!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 9 dňami
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 23350

Máte záujem pracovať v ekonomickej sfére, ale zatiaľ nemáte z danej oblasti skúsenosti? Momentálne obsadzujeme pozíciu junior účtovníka došlých faktúr, kde máte možnosť rozbehnúť svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti. Ak sa teda viete plynule dohovoriť po nemecky, toto je jedinečná príležitosť pre vás!

Náplň práce:

  • Účtovanie došlých faktúr
  • Kontrola všetkých náležitostí objednávkových faktúr
  • Práca v systéme SAP
  • Kontaktovanie interných oddelení spoločnosti
  • Spolupráca na uzávierkových aktivitách
  • Komunikácia v nemeckom jazyku – mailová, telefonická

Požiadavky

Neváhajte nám zaslať životopis, ak máte:
  • Komunikatívnu úroveň nemeckého jazyka
  • Vzdelanie v ekonomickej oblasti (OA, hotelová akadémia, VŠ a pod.)
  • Skúsenosť v účtovníctve je výhodou
  • Zodpovedný prístup
  • Aktívny používateľ MS Office

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý systém firemných výhod:
  • 13. garantovaný plat
  • flexibilný pracovný čas
  • cafeteria
  • možnosť odborného a profesionálneho rastu
  • zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance | Administratíva | Administratívny pracovník | Špecialista | Účtovník | Fakturant | Finance accountant