pripája sa...

PODPORA AUDIT TÍMU - ŠTUDENT

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 5 EUR/hod.
Publikované 2 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 23833

Študuješ VŠ ekonomického zamerania a máš záujem o AUDIT? Pošli nám svoje CV.

Tvojou náplňou práce na pozícii bude nasledovné:

  • Práca podľa SOX regulácie a auditovej metodológie
  • Podpora pre tím auditorov
  • Analýza procesov, rizík a kontroly
  • Reporting
  • Iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Študent VŠ v ekonomickom odbore (fiinancie, účtovníctvo, audit a pod.)
  • Predchádzajúca skúsenosť v audite, účtovníctve, či administratíve je veľkou výhodou
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Znalosť balíčka MS Office
  • Výborná znalosť najmä Excelu - kontingenčné tabuľky, IF THEN, VLOOKUP
  • Precíznosť
  • Detailný prístup k práci
  • Tímový hráč

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Finance a bankovníctvo a investície | Audit | Audítor | Interný | Junior | Administration