Administratívna pozícia s Excelom na skrátený úväzok (Svätý Jur) - 20 hod/týždeň

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Publikované 1 hodinu
Kontakt Kusá Eva
Ref. Č. 4-26-33232

Hľadáme šikovného kandidáta orientovaného na Excel, analytickú prácu a chce svoj voľný čas naplno využiť a získať praktické skúsenosti a know-how od uznávanej medzinárodnej spoločnosti.

Náplň práce:

  • Prepisovanie dát z tlačenej formy do programu MS Excel
  • Získavanie a spracovanie dát v SAP-e (jednoduché operácie)
  • Príprava podkladov na projekty (v MS Excel)
  • Administratívna podpora tímu
  • Podpora pri fyzickej inventúre

Miesto výkonu práce: Svätý Jur

Požiadavky

Požiadavky:
  • Anglický jazyk na úrovni B1 (porozumieť a vedieť reagovať)
  • Aktívny MS Excel (V/H lookup, kontingenčné tabuľky, sum if)
  • Analytické myslenie
  • Znalosť programu SAP výhodou

Benefity

Čo ťa v spoločnosti čaká:
  • Flexibilný pracovný čas - možnosť dohody s manažérom
  • Príjemný mladý dynamický kolektív
  • 13., 14. plat
  • Vzdelávací program pre zamestnancov
  • Plne hradené stravné lístky
  • Dni voľna navyše

Business Support Center | Administratíva | Administratívny pracovník | Analytik | Administration