pripája sa...

JIRA ADMINISTRATOR

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 200 EUR
Publikované 19 dňami
Kontakt Mikšovský Juraj
Ref. Č. 1-10-29404

Baví ťa práca s Jirou a ovládaš angličtinu? Aktuálne hľadám niekoho so skúsenosťami s Jirou a chuťou si občas pocestovať.

Čo bude náplňou tvojej budúcej práce?

  • nastavovanie workflowov, prístupov, automatických správ, projektov v nástroji Jira
  • vývoj a úprava skriptov (workflow customizing - Groovy, Python, Perl)
  • starostlivosť o existujúce štandardy, konfigurácie a dokumentáciu k systému Jira
  • príprava a realizácia migrácií systému Jira
  • vedenie školení v systéme Jira

Požiadavky

Čo všetko by si mal ovládať?
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni
  • Skúsenosti s Jira administráciou
  • Komunikatívnosť a analytické myslenie
  • Chuť cestovať
  • Veľkou výhodou je ak okrem toho ovládaš Perl a Linux

Benefity

  • certifikáty (napr. Oracle certifikáty)
  • Jazykové kurzy počas pracovnej doby(nemčina, angličtina)
  • flexibilná pracovná doba od 9 do 15:30
  • Prémie - od výkonu, vianočné prémie
  • dovolenka navyše podľa odpracovaných rokov
  • Sickday

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Java | IS Support