pripája sa...

JEDINEČNÁ ŠANCA PRE ABSOLVENTOV - STROJÁROV!

Lokalita Žilinský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 21326

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA v oblasti zvárania konštrukcií!

Náplň práce:

  • riadenie projektov (zákaziek)
  • priama komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
  • vypracovanie cenových ponúk na základe dopytu od zákazníkov
  • posudzovanie náročnosti výroby z technologického a časového hľadiska
  • spracovanie časového plánu realizácie a spracovanie špecifikácie materiálu na zákazku
  • sledovanie, koordinácia a kontrola výroby (rozpracovanosť zákazky)
  • zodpovednosť za termínové a kvalitatívne plnenie pridelených zákaziek
  • účasť na kontrole plánu výroby a následnej kontroly z preberania výrobkov zákazníkom
  • sledovanie a spracovanie analýz nákladov zákazky a návrhy na optimalizáciu
  • posudzovanie ďaľších možných výrobných kooperácií

Požiadavky

Si vyštudovaný strojár?
Máš aktívnu angličtinu alebo nemčinu?
Vieš sa orientovať v programoch AutoCAD alebo Autodesk Inventor?
Si dynamická osobnosť, nebojíš sa výziev a máš potenciál?

Dokáž nám, že hľadáme práve teba!

Benefity

  • flexibilná pracovná doba
  • zaškolenie v materskej firme
  • podpora profesného rastu
  • 13. plat v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Projektový manažér | Manažér | Manažér klúčových klientov | Inžinier | Technik | Mechanický | AutoCAD | Zváranie | Kovy |