pripája sa...

JEDINEČNÁ PRILEŽITOSŤ VO FARMÁCII/MEDICÍNE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-14-28337

Z terénu rovno do jednej z TOP spoločností? Ak plynulo komunikuješ v anglickom jazyku a zároveň sa dorozumieš poľsky, holandsky, nemecky, alebo francúzsky máš príležitosť byť súčasťou tímu, ktorý podporuje niekoľko krajín v rámci EMEA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Individuálne posúdenie zdravotných dokumentov
  • Registrácia jednotlivých prípadov
  • Podpora jednotlivých tímov v rámci EMEA regiónu
  • Priama komunikácia s klientmi
  • Reportingové aktivity

Požiadavky

  • Motivácia vzdelávať sa v oblasti medicíny, biológie, lekárskej diagnostiky
  • Plynulá znalosť anglického jazyka (komunikácia v AJ na dennej báze) a zároveň plynulá komunikácia JEDNÉHO z jazykov - nemecký, francúzský, holandský alebo poľský (čítanie a posúdenie zdravotných dokumentov)
  • Veľkou výhodou je predošlá skúsenosť z oblasti medicíny ( aj na pozícii medicínsky reprezentant), farmácie, prípadne vzdelanie v oblasti medicíny, biológie, psychológie, alebo farmácie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika

Obchod a marketing | Farmacia | Oblastny manažér | Manažér obchodneho oddelenia | Lekár | Manažér klúčových klientov | Medicinsky reprezentant | Lekárnik | Pharmaceutical representative