JAZYKÁRI (ŠPANIELČINA, FRANCÚZŠTINA, TALIANČINA)-VIEME O VOĽNEJ POZÍCII PRE VÁS!

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 4 dňami
Kontakt Kristína Mišová
Ref. Č. 24037

Pracovná pozícia je zameraná na profesionálnu komunikáciu so zahraničím, budovanie vzťahov s klientmi a reprezentovanie spoločnosti. Je obsadzovaná pre nadnárodnú spoločnosť, ktorá poskytuje svojim zamestnancom stabilitu a možnosť profesionálneho rastu.

Náplň práce:

  • Komunikácia s klientmi v cudzom jazyku:
anglický jazyk + španielsky jazyk/ francúzsky jazyk/ taliansky jazyk
  • Zadávanie údajov do interného systému
  • Návrhy na zlepšenie zabehnutých procesov
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Požiadavky na pracovnú pozíciu:
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka a jedného z jazykov (španielčina, francúzština, taliančina)
  • Orientácia na zákazníka
  • Reprezentatívne vystupovanie
  • Schopnosť riešiť nepredvídateľné situácie

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Špecialista | Operátor | Pracovník technickej podpory | Administration