JAVASCRIPT PROGRAMÁTOR pre end-to-end nové medzinárodné projekty

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 450 - 3 500 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Drozdová Radka
Ref. Č. 1-10-33248

Do softvérovej, stredne-veľkej spoločnosti, ktorá si zakladá sídlo aj na Slovensku, a ktorá pracuje na SW riešeniach v rámci Európy už viac ako 12 rokov hľadáme šikovných Javascript programátorov, ktorí sa chcú podieľať na nových projektoch v rámci novej IT divízie.

Náplň práce:

  • vývoj v Javascripte na jednotlivých projektoch end-to-end, projekty sú väčšinou pre Švajčiarskych/Nemeckých zákazníkov
  • implementácia a customizácia projektov
  • práca v malom tíme scrumovou metodikou
  • práca v dynamickom prostredí

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú skúsenosť s programovaním na frontende (práca s frameworkom je must)
  • komunikatívnu úroveň anglického jazyka
  • ochotu vycestovať do zahraničia na 2-týždňové školenie

Benefity

  • extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní)
  • finančný bonus
  • kompenzácia nadčasov
  • kurzy nemčiny
  • široké možnosti vzdelávania

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Web developer | Programátor / vývojář | Javascript | HTML | CSS | Developer