SI JAVASCRIPT DEVELOPER A NEBAVÍ ŤA CESTOVAŤ KAŽDÝ DEŇ 2 HODINY?

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 3 dňami
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 1-10-25087

Pre zaujímavú slovenskú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu JAVASCRIPT DEVELOPERA.

Pracovná náplň zahŕňa:

  • vývoj video webovej aplikácie spoločnosti
  • práca priamo na produkte
  • komunikácia s ostatnými developermi

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:
  • vzdelanie z IT oblasti
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • skúsenosť ako frontend developer
  • skúsenosť s technológiami AngularJS, ReactJS alebo pod.

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Aplikačný | Javascript | Biznis | Web | Senior | Developer