pripája sa...

Web Developer - React.JS

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 9 dňami
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 23459

Využite príležitosť pracovať v príjemnom, menšom tíme medzinárodnej spoločnosti ako Javascript developer.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • podieľanie sa na zaujímavých projektoch
  • práca na užívateľských interface-och, vizualizácií dát
  • využívanie technológií ako je React.JS, Redux, Ecmascript 6, Flux, Node.JS, Webpack, Karma alebo Mocha

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:
  • skúsenosti s vývojom frontendu
  • chuť učiť sa novým technológiám
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • skúsenosti s Angular.JS, Meteor a Node.JS
  • byť tímový hráč

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Javascript | FLEX | Web | Senior | Programmer