pripája sa...

JAVASCRIPT DEVELOPER (Projekt- 3 mesiace)

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 24186

Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu JavaScript developera s nemeckým jazykom!

Pozícia je vhodná pre freelancera ale aj pre kandidáta pracujúceho na TPP.
Vašou pracovnou náplňou bude:

  • práca na projekte pre švajčiarskeho klienta
  • využívanie najmodernejších technológií (Angular2)
  • komunikácia v nemeckom jazyku

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Vzdelanie z IT oblasti
  • nemecký jazyk na pokročilej úrovni
  • profesionálne skúsenosti s technológiou JavaScript
  • výhodou sú znalosti s: Angular2, TypeScript, Java

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Web | Senior | Javascript | Java | Programmer