Java vyvojar pre oblast poistovnictva/pre oblast zivotneho prostredia

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 23 dňami
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 22771

Popis Práce

Hlavná náplň práce:

  • vývoj softvéru v JAVA
  • vývoj softvéru podľa analýz, prípadne tvorba analýz a konceptov, implementácia nových funkcií a udržiavanie existujúcich riešení
  • práca v medzinárodnom tíme s najnovšími technológiami v oblasti Java (SE, EE)
  • v rámci frameworku sú používané štandardné Java technológie (Spring, EJB, WS, JSF, Hibernate)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Pokročilé skúsenosti s vývojom v programovacom jazykom Java
  • SQL - základy

Doplňujúce požiadavky na uchádzača:
  • znalosť nemeckého jazyka je výhodou.
  • výhodou je znalosť UML modelovania

Benefity

  • podpora učenia nemčiny, anglictiny pocas pracovnej doby
certifikáty (napr. Oracle certifikáty)
  • pevná prac. doba od 9 do 16:00, príchod a odchod si volia sam
  • Premie - od vykonu, vianocne premie
  • 31.12. - platena dovolenka
  • Nach der Anzahl der abgearbeiteten Jahre wird Zusatzurlaub geleistet - dovolenka navyse podla odpracovanych rokov
  • Sickday

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Java | SQL | Developer