pripája sa...

JAVA - SPRING DEVELOPER (microservices)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 4 000 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-31652

Pre americkú IT spoločnosť hľadáme Java developera, ktorý sa chce podieľať na komplexnom vývoji aplikáciii.

Náplň práce:

  • vývoj aplikácii v Jave 8 (aplikácie sú na Cloude)
  • práca na projekte, kde sa prechádza od starých aplikácii na nové s použitím microservices a nových technológii
  • komplexné zameranie - kandidát môže vyvíjať aj na frontende s použitím Node.JS
  • využívanie MongoDB
  • práca v malom tíme: spolu so Scrum Masterom, testerom, analytikom

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilú skúsenosť s programovaním v Jave (1.5 roka a viac)
  • plynulú znalosť anglického jazyka

Benefity

  • finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy)
  • flexibilná pracovná doba + 3 dni dovolenky navyše + 3 sickdays
  • multisport karta na športové aktivity
  • prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku)
  • parkovanie priamo vo firme
  • rôzne vzdelávacie a relaxačné programy

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Web developer | Java | Developer