JAVA PROGRAMÁTOR so záujmom o Frontend

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 4 000 €
Ref. Č.
1-10-34195

Pre americkú IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme Java programátora, ktorý sa chce podieľať na migrácii aplikácie, a nebráni sa ani užívateľskému rozhraniu.

Náplň práce:

  • vývoj v programovacom jazyku Java
  • práca na dlhodobom projekte v rámci migrácie aplikácie na novú, technologicky-modernejšiu aplikáciu na báze Java-BE + React-FE (Linux OS)
  • pomer Java a JavaScript programovania: 60/40
  • práca v agilnom/SCRUM tíme: 2-týždňové šprinty
  • práca s Docker, Kubernetes
  • úzka spolupráca s tímom v Amerike
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • pokročilá skúsenosť v JAVA programovaní (Spring výhodou)
  • záujem pracovať na Frontende+základy v rámci FE sú nutné
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka: spolupráca s americkými tímami
Benefity
  • finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy)
  • flexibilná pracovná doba + 3 dni dovolenky navyše + 3 sickdays
  • multisport karta na športové aktivity
  • prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku)
  • parkovanie priamo vo firme
  • rôzne vzdelávacie a relaxačné programy