pripája sa...

JAVA MIDDLEWARE DEVELOPER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 22265

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu: JAVA MIDDLEWARE DEVELOPER. Staň sa súčasťou nového vývojového centra a podieľaj sa na tvorbe mobilných aplikácií.

Hlavnou pracovnou náplňou je:

  • programovanie špecifických častí mobilných aplikácií na platforme iOS/Android/Microsoft
  • design a development mobilných aplikácií
  • support už fungujúcich aplikácií
  • komunikácia s inými, zahraničnými oddeleniami
  • práca s technológiami ako JSON, JBOSS, JUnit

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • anglický jazyk na komunikatívnej, plynulej úrovni
  • vzdelanie z IT oblasti
  • skúsenosti s programovaním v Jave
  • pracovná skúsenosť na podobnej pozícií je výhodou
  • chuť učiť sa a vzdelávať v nových technológiach

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Android | IOS | Microsoft | Developer