pripája sa...

FULLSTACK DEVELOPER ( Java+Javascript)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 500 EUR
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32266

Do švajčiarskej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na vývoj IT a Telco softvéru, ich inováciu a poradenstvo, hľadáme Fullstack developera.

Náplň práce:

  • vývoj veľkej webovej platformy pre švajčiarskeho zákazníka
  • transformácia aplikácii a modulov do nových technológii
  • práca v agilnom tíme so SCRUM metodikou
  • cestovanie (každých cca 10 týždňov na 2-3 dni)

Techstack:
  • Java 8, Angular 7, SOAP, REST, JUnit, Mockito, Bootstrap 3, Karma, Jasmine, Jenkins

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilá skúsenosť s programovaním v jave+javascripte (alebo silnejšiu znalosť v jave)
  • plynulá znalosť anglického jazyka

Benefity

  • 5 dní dovolenky navyše
  • 3 sickdays + home office
  • PN preplácaná nad rámec zákona
  • jazykové kurzy a certifikácie preplácané spoločnosťou
  • plne preplácané stravné lístky

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Web developer | Java | J2EE | Developer