pripája sa...

JAVA DEVELOPER

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 000 EUR
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32439

Do modernej slovenskej spoločnosti, ktorá vytvára vyspelé softvérové riešenia na mieru hľadáme skúseného Java developera.

Náplň práce:

  • programovanie v Jave, na rôznych, aj medzinárodných projektoch
  • vývoj, implementácia produktu, implementácia zmenových požiadaviek, testing softvéru
  • koordinácia developerského tímu, prerozdelenie technických úloh/taskov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • aspoň 2-ročné skúsenosti s java programovaním
  • mierne pokročilý anglický jazyk - B1

Benefity

  • 5 dní dovolenky navyše
  • flexibilný pracovný čas(fix od 10:00 do 15:00) + home office
  • kafetéria benefit systém (165€ ročne)
  • firemná telocvičňa a knižnica
  • vzdelavací systém, expertné centrá
  • píispevok do DDS

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Java | J2EE | Programmer