pripája sa...

IT Tester Junior aj Senior

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 2 700 EUR
Publikované 23 dňami
Kontakt Mikšovský Juraj
Ref. Č. 1-10-30582

Štartuješ svoju kariéru v IT testingu alebo už máš niekoľkoročné skúsenosti a chceš sa posunúť na senior pozíciu? Finančná spoločnosť ponúka junior aj senior IT tester pozíciu s nemčinou!

Náplň práce:

  • zabezpečovanie projektovej QA (Quality Assurance)
  • príprava a realizácia manuálnych, funkčných, regresných, smoke testov s využitím technológií JIRA, SOAP UI, Selenium, JMeter
  • definovanie a spúšťanie funkčných a nefunkčných test case-ov
  • príprava a údržba testovacích dát
  • riadenie a koordinácia tímu testerov
  • riešenie zistených defektov a celkové vyhodnocovanie úspešnosti testovania
  • poskytovanie odbornej podpory členom test tímu
  • aktívna komunikácia s produktovým vlastníkom, porozumenie a pripomienkovanie biznis zadania
  • spolupráca so zložkami vývoja: analytici, programátori, špecialisti pre automatizované testovanie
  • príprava testovacej dokumentácie
  • monitorovanie a podpora pri riešení chýb produktov a aplikácií v živej prevádzke

Okrem toho, ak máš potrebné skúsenosti a trúfaš si na senior pozíciu, tvoja náplň práce bude navyše:
  • analýza potrieb/požiadaviek a tvorba testovacej stratégie pre aplikáciu elektronického bankovníctva
  • stanovenie a kontrola testovacích postupov pre projekt

Požiadavky

Požiadavky na uchádzača na junior pozíciu:
  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • analytické myslenie
  • samostatnosť
  • snaha o zlepšovanie a ochota učiť sa
  • záujem o technológie
  • výborné komunikačné schopnosti
  • tímový hráč

Požiadavky na uchádzača na senior pozíciu:
  • min. 2 ročná prax v oblasti testovania
  • skúsenosť s tvorbou testovacích scenárov na základe analýzy biznis zadaní a komunikácie s vývojárskym tímom
  • skúsenosti s prípravou a realizáciou manuálnych funkčných testov
  • skúsenosti s používaním bug track-ovacích nástrojov (napr. JIRA)
  • praktické znalosti metodík SW testovania, typov testovania, JIRA, SOAP UI, HPQC, JMeter
  • výhodou: skúsenosti s prípravou a realizáciou integračných, automatizovaných, performance a penetračných testov
  • nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
  • výhodou: základná znalosť SQL

  • príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
  • motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
  • možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
  • 5 dní voľna naviac po dvoch rokoch zamestnania
  • zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
  • príspevok na DDS a životné poistenie
  • zdravotný program
  • pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | Test manažér | Analytik | Selenium | Tester