pripája sa...

IT Tester

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 600 EUR
Publikované 27 dňami
Kontakt Tuček Juraj
Ref. Č. 1-10-32090

Máš skúsenosti s manuálnym testing a chuť urobiť si ISTQB certifikát? Aktuálne mám otvorenú pozíciu testera, na ktorej ti s týmto certifikátom veľmi radi pomôžeme.

Náplň práce:

  • Testovanie podľa User stories
  • Vykonávanie testov
  • Spúšťanie a vyhodnocovanie testov
  • Tvorba a analýza zákazníckych požiadaviek
  • Tvorba testovacej dokumentácie

Požiadavky

Čo by si mal ovládať?
  • dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
  • základy SQL a XML
  • samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Benefity

  • podpora učenia nemčiny, anglictiny pocas pracovnej doby
certifikáty (napr. Oracle certifikáty)
  • pevná prac. doba od 9 do 16:00, príchod a odchod si volia sam
  • Premie - od vykonu, vianocne premie
  • 31.12. - platena dovolenka
  • Nach der Anzahl der abgearbeiteten Jahre wird Zusatzurlaub geleistet - dovolenka navyse podla odpracovanych rokov
  • Sickday

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | Tester