pripája sa...

IT Technik - správca ERP systému

Lokalita Prešov
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 100 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Sviatko Mikuláš
Ref. Č. 3-10-32591

Popis Práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plná zodpovednosť za správu ERP systému
  • nastavenie ERP systému na klientských staniciach (autorizácie, reporting) v spoločnosti
  • spolupracuje s oddeleniami spoločnosti pri požiadavkách nastavenia ERP systému
  • zodpovedá za zavedenie EDI komunikácie pre zákazníkov a dodávateľov
  • spolupracuje s externými spoločnostiami zabezpačujúcimi dodávku ERP systému a EDI komunikáciu
  • v prípade porúch ERP systému alebo EDI komunikácie na klientských staniciach sa podieľa na ich odstránení
  • zúčastňuje sa IT auditov

Požiadavky

  • Vzdelanie v oblasti IT
  • Plynulá znalosť angličtiny
  • nutná prax minimálne 3 roky na obdobnej pozícii
  • všeobecný prehľad a znalosť princípov fungovania HW a SW
  • znalosť fungovania počítačových sietí
  • zodpovedný, zameraný na výsledok
  • komunikatívny, tímový hráč
  • schopnosť zistiť príčinu problému a odstrániť ju

IT a telekomunikace | Telekomunikácie | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Administrátor / správce | Technik | ERP | IT Consultant