IT projektový manažér

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 4 000 €
Ref. Č.
1-15-41603-5

Hľadáte výzvu a príležitosť stať sa súčasťou úspešného tímu IT projektových manažérov v slovenskom SW house? Ste ten správny človek pre pozíciu IT projektového manažéra v spoločnosti nášho klienta! Ako IT projektový manažér budete mať možnosť riadiť a koordinovať projekty v rámci projektov pre štátny sektor.

Vašou náplňou práce bude:

  • plánovanie projektov v spolupráci s odbornými garantami
  • alokácia zdrojov potrebných na realizáciu plánovaných projekov
  • priebežná kontrola, dohľad a aktualizácia projektových plánov
  • kontrola rozsahu projektu, plnenie cieľov a očakávaní
  • pravidelný reporting a eskalácia
  • projektová dokumentácia a administratíva
Požiadavky
  • VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika
  • minimálne 5 ročná prax v oblasti vývoja SW a aspoň 1 ročná prax na pozícii projektového manažéra
  • skúsenosti s OPIS/OPII projektov a znalosť projektovej dokumentácie podľa vyhlášky 85/2020 sú výhodou