pripája sa...

IT Project Manager

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 600 - 1 800 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-10-30826

Pre najväčšieho IT zamestnávateľa v regióne momentálne obsadzujeme pozíciu IT project manager. Preto ak máš skúseností s riadením projekt a chuť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť si pre nás ten pravý!

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • Vedenie projektu vo všetkých fázach - plánovanie, realizácia, zavedenie projektu
  • definovanie rozsahu a cielu projektu
  • vypracovanie podrobných pracovných plánov
  • zodpovednosť za proaktívnu analýzu rizík
  • riadenie interných a externých zainteresovaných strán
  • poskytovanie pravidelných správ, sledovanie a plnenie KPI´s

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
  • viac ako 3 roky pracovných skúseností v podobnej oblasti (financie, bankovníctvo)
  • ochota učiť sa nové veci
  • plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • skúseností s Planning, PM, PPM
  • výborné organizačné schopnosti
  • štrukturovaný prístup k práci

IT a telekomunikace | Ostatné | Vedúci tímu | Projektový manažér | Senior | IT Manager