pripája sa...

IT PODPORA TÍMU (Brigáda vhodná pre študentov IT odborov)

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 EUR/hod.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Barbušinová Renáta
Ref. Č. 19008

Náš klient Ti ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii IT PROGRAMÁTORA.

Náplň práce:

  • Programovanie dotazníkov, následná kontrola po zbere dát a export do iného programu (prevažná časť práce)
  • Nie je to objektové programovanie
  • Podpora IT tímu v rámci spoločnosti
  • Vypracovanie zadaní
  • Samostatné riešenie konkrétnych úloh (po zapracovaní)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Možnosť pracovať PONDELOK - STREDA
  • VŠ študent IT odboru nevyhnutnosťou (ideálne v 2. - 4.ročníku štúdia)
  • Znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka (výhodou programovanie C)
  • Znalosť PHP, SQL, práce pod LINUXOM a WINDOWS, SHELL SKRIPTING a AWK
  • Skúsenosť s programovaním
  • Samostatnosť, logické myslenie, precízny a zodpovedný prístup k práci

Benefity

  • Flexibilná brigáda
  • Získať prax v odbore už počas štúdia

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/brigady-docasna-praca/

IT a telekomunikace | Konzultácie | Ostatné | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Administrátor / správce | Analytik | Konzultant | Podpora | Programátor / vývojář | Technik |