IT Obchodný Manažér

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 500 €
Ref. Č.
1-23-41657-2

Spoločnosť vyvíjajúca riešenia v oblasti kybernetickej bezpečnosti na mieru hľadá Obchodného Manažéra pre región Slovenska. Ak máte skúsenosť z IT oblasti a chcete nahliadnuť do bezpečnostných riešení, radi uvidíme Váš životopis! Ak máte už skúsenosť z predaja bezpečnostných riešení neváhajte sa ozvať!

Náplň práce je nasledovná:

  • Aktívne hľadanie nových klientov
  • Riadenie vzťahov so zákazníkmi
  • Analýza potrieb v oblasti bezpečnosti
  • Komunikácia s presales oddelením spoločnosti
  • Vedenie obchodných stretnutí
Požiadavky

Požiadavky:

  • Skúsenosť s obchodom v IT B2B oblasti min. 3 roky
  • Prax v huntingu
  • Znalosť kybernetickej bezpečnosti Výhodou!
  • Anglický jazyk je Výhodou!
  • Samostatnosť
  • Proaktivita