pripája sa...

IT change manager_projekty v bankovom prostredí

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 700 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-32332

Hľadám skúseného change managera/project managera, ktorý má chuť pustiť sa do optimalizácie a zefektívnenia IT procesov. Bude zodpovedať za zmenové procesy v bankovom prostredí a dostane sa k rôznym oblastiam IT. Pozícia je v úspešnej banke, ktorá momentálne prechádza revíziou IT.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za prichádzajú change requesty na IT
  • koordinácia celého životného cyklu zmenového procesu
  • spolupráca s rôznymi IT tímami a ďalšími oddeleniami banky pri analýze a schvaľovaní zmien
  • spolupráca s biznis analytikmi a IT architekom
  • komunikácia a spolupráca s dodávateľmi IT riešení
  • navrh rôznych vylepšení pre riadenie zmenových procesov
  • nastavenie a sledovanie dodržiavania change management procesov

Požiadavky

  • aspoň 4 ročné skúsenosti v IT oblasti
  • aspoň 2 roky skúseností s change managementom
  • skúsenosť s projektovým manažmentom, certifikát Prince2 výhodou
  • aktívna angličtina (B2 - schopnosť profesionálnej komunikácie)

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na DDS
  • finančné bonusy
  • zľava na produkty spoločnosti

IT a telekomunikace | Manažment | Konzultácie | Prevadzkový manažér | Infrastruktura | IT Consultant