IT Business Analyst

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 200 - 4 000 €
Ref. Č.
1-15-41151

Si skúsený Business Analytik a rád by si spolupracoval s vývojovým tímom a podieľal sa na predstavovaní a podpore riešení dodávateľov?

Ako IT Business Analytik zabezpečíš presný prechod obchodných požiadaviek do technických špecifikácií a implementovaných IT riešení.

Náplň práce:

  • Zhromažďovanie a abstrahovanie požiadaviek prichádzajúcich od rôznych zainteresovaných strán, definovanie produktových obchodných riešení a spojenie s agilnými tímami s cieľom transformovať ich na možnosti a funkcie platformy.
  • Synchronizácia s rôznymi doménami platforiem na spoločný návrh funkcií.
  • Zabezpečenie vysokej kvality výsledkov testovania.
  • Iniciovanie, koordinácia a vedenie projektov v agilnom organizačnom nastavení.
  • Podpora neustáleho zlepšovania existujúceho portfólia aplikácií.
Požiadavky
  • 3 roky skúseností na pozícii Business Analytika v IT oblasti
  • Skúsenosti s prácou v agilných (napr. s SAFe, Scrum) projektoch s využitím nástrojov agilnej spolupráce (napr. Azure DevOps)
  • Technické znalosti v oblasti vývoja aplikácií, IT infraštruktúry, životného cyklu IT produktov a SQL sú veľkou výhodou
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti a dobrá znalosť angličtiny (znalosť nemčiny výhodou)
  • Silné analytické schopnosti a ochota ísť do hĺbky
Benefity
  • Ročný finančný bonus
  • Hybridný 50% home office
  • 5 dni dovolenky navyše
  • 6x sick day do roka
  • Flexibilný pracovný čas (medzi 6:00-22:00)
  • Eco Benefit: preplácanie eco spotrebičov/produktov do výšky 3 600 €
  • Príspevok na dopravu
  • Hradené gastrolístky aj za dni dovolenky
  • Zmluva na dobu neurčitú