pripája sa...

IT Biznis Analytik / Konzultant

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 600 EUR
Publikované 20 dňami
Kontakt Dučáková Zuzana
Ref. Č. 1-10-33364

Hľadáte si prácu a radi by ste pracovali pre medzinárodného giganta?
Vaše hľadanie sa možno práve úspešne skončilo!

Príďte sa uchádzať o pozíciu IT Biznis Analytika, ktorého náplňou práce je:

  • komunikácia s klientom
  • úzko spolupracovať s vývojárskym tímom a dohliadať na správne porozumenie požiadaviek
  • podieľať sa na vytváraní a úprave technickej dokumentácie
  • vytvárať funkčnú špecifikáciu podľa stanovených požiadaviek
  • pracovať na projektoch v spolupráci s vedením na rôznych úrovniach v podnikovej štruktúre
  • pripravovať testovacie scenáre, uskutočňovať IT testovanie a UAT
  • podieľať sa na manažmente zmien
  • riešiť problémy

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • prehľad o SW vývoji (predchádzajúca skúsenosť v programovaní je veľkou výhodou)
  • vysokoškolské vzdelanie min. I. stupňa so zameraním na technický, finančný alebo obchodný smer
  • dobré komunikačné zručnosti (orálne aj písomné) v anglickom jazyku
  • skúsenosti v oblasti aplikačnej integrácie, práce s databázami, MS Office a reportmi
  • prezentačné schopnosti na vysokej úrovni

Benefity

Benefity:
  • Garantovaný 13 plat
  • Flexibilná pracovná doba
  • Home office
  • Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
  • Work/ Life balance
  • Tréningy, školenia a certifikácie
  • Mnoho ďalších atraktívnych benefitov

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Konzultácie | Analytik | Konzultant | Biznis analytik | Biznis | IT Analyst