pripája sa...

IT Biznis Analytik

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 000 EUR
Publikované 5 dňami
Kontakt Tuček Juraj
Ref. Č. 1-10-32333

Známa banka hľadá do tímu DWH na IT oddelení analytika a vývojára so skúsenosťami v oblasti DWH/BI. Tvoj (možno) budúci tím sa spolupodieľa na príprave reportov pre celú spoločnosť a má voľné miesto pre nového člena, ktorý sa chce zúčastniť týchto výziev!

Náplň práce:

  • analytické práce nad zadaním z biznisu
  • spolupráca pri vývoji nových a úprave existujúcich nadstavieb DWH
  • príprava reportov pre celú spoločnosť - banku
  • komunikácia s inými oddeleniami počas príprav biznis špecifikácie
  • realizácia analýz pre nové požiadavky na základe biznis špecifikácie
  • podpora užívateľov DWH
  • parametrizácia na DWH v súčinnosti s metodickými útvarmi banky
  • pravidelné vyhodnocovanie kvality dát vo vstupných extraktoch a v DWH
  • spolupráca pri vývoji ďalších nadstavieb DWH

Požiadavky

Požiadavky na uchádzača:
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni (B2)
  • Microsoft Access - základy
  • Microsoft Excel - expert
  • SQL - základy
  • UML
  • skúsenosti s nástrojmi SAS (napr. SAS Enterpreise Guide) - výhodou
  • skúsenosti s budovaním a rozvojom BI/DWH riešení - výhodou
  • analytické myslenie, aktívny prístup k práci
  • schopnosť rýchlo sa adaptovať v novom prostredí
  • silná tímová orientácia

Benefity

  • stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej banky
  • stanete sa súčasťou banky rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť
  • poskytneme Vám individuálny a trpezlivý prístup
  • všetko Vás naučíme a poskytneme Vám potrebnú podporu
  • doprajeme Vám work-life balance
  • budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
  • získate zaujímavé zľavy na čerpaní bankových a poistných produktov
  • poskytujeme príspevok na DDS
  • a máme mnoho iných benefitov, o ktorých sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí

IT a telekomunikace | Konzultácie | Vývoj sw a analýza | Biznis analytik | DWH | IT Analyst