pripája sa...

IT BIZNIS ANALYTIK

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500
Publikované 28 dňami
Kontakt Kubín Juraj
Ref. Č. 1-10-27039

Si skúsený analytik z prostredia "Banking/Insurance" a chcel by si pracovať na zaujímavých projektoch pre jednu z TOP IT spoločností na Slovensku ?

Náplňou Tvojej práce by bolo :

  • stretávanie sa so zákazníkmi
  • analýza požiadaviek a komunikácia s vývojármi
  • využívanie UML

Požiadavky

Dôležité je, aby si bol motivovaný a skúsený analytik, ale keď naviac spĺňaš nižšie uvedené kritéria, tak je táto ponuka takmer Tvoja!
  • znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
  • znalosť UML, alebo niektorého z CASE nástrojov
  • VŠ vzdelanie v oblasti IT
  • technické zručnosti s používaním databáz (Oracle/MS SQL) a MS Office

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | SQL | UML | IT Analyst