pripája sa...

IT ARCHITEKT SAHREPOINT

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 800 - 3 500 EUR
Publikované 11 dňami
Kontakt Drozdová Radka
Ref. Č. 1-10-33773

Ak sa zaujímaš o platformu Sharepoint, máš skúsenosti s návrhom jej architektúry a chceš sa vo svojej kariére posunúť, využi túto príležitosť a staň sa IT Architektom pre Sharepoint.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • spolupráca s biznisom a s partnermi na neustálom vylepšovaní aplikácii
  • implementácia nových riešení
  • návrh riešení dizajnu aplikácii
  • spoluúčasť na testovaní aplikácii
  • sledovanie technologických noviniek a ich využitie v praxi

Požiadavky

Požiadavky:
  • anglický jazyk- C1 (plynulá biznis a technická komunikácia)
  • skúsenosť s návrhom architektúry
  • profesionálne skúsenosti s platformou SharePoint
  • vynikajúca znalosť MS Visio, PowerPoint, MS Word a MS Excel

Výhodou sú:
  • certifikácie- CISSP, CISA, CEH

Benefity

Benefity:
  • flexibilný pracovný čas (6:00-22:00)
  • možnosť home office na pravidelnej báze (10x/mesiac)
  • 13. plat
  • pravidelný bonus po polročnej spolupráci
  • jazykové kurzy
  • relokačný bonus

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Manažment | Konzultácie | Architekt | Programátor / vývojář | Sharepoint | Architect