pripája sa...

IT Architekt (integrácie, C# a Java aplikácie)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 800 - 4 000 EUR
Publikované 9 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-32335

Príležitosť pre skúseného IT architekta, ktorého láka rozsiahla IT infraštruktúra, návrh aplikácií a ich integrácie.
Ide o projekty v banke, spoluprácu vrámci interných IT tímov a taktiež s dodávateľmi IT riešení. Pozícia je zaujímavou výzvou pre skúsených architektov, ktorí majú záujem o prostredie banky a enterprise architektúru.

Náplň práce:

  • spolupráca s IT analytikom ohľadom požiadaviek na vývoj aplikácií, nových projektov či zmien
  • návrh nových aplikácií vyvíjaných interne či externými spoločnosťami
  • úzka spolupráca s IT biznis analytikmi a programátorskými tímami
  • zodpovednosť aj za celkovú IT architektúru IT systémov banky a ich integráciu (core banking, DWH, intranet, biznis aplikácie)
  • spolupráca pri implementácii IT riešení
  • zodpovednosť za dokumentáciu IT architektúry

Požiadavky

  • aspoň 5 ročné skúsenosti v IT oblasti
  • aspoň 2 ročné profesionálne skúsenosti s návrhom architektúry aplikácii
  • skúsenosti s microservices architektúrou
  • aspoň základné znalosti v oblasti C# alebo Java programovania
  • angličtina na pokročilej úrovni (B2 - schopnosť profesionálne komunikovať)

Benefity

  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na DDS
  • finančné bonusy
  • zľava na produkty spoločnosti

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Manažment | Architekt | .NET | Java | IT Consultant