pripája sa...

IT Application Support_práca v americkom čase (14 - 22)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 600 EUR
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-32233

Pozícia pre všetky nočné sovy a tých, ktorí chcú spať do obeda a pracovať večer! Na tejto pozícii budeš mať možnosť pracovať v americkom čase, teda popoludní od 14:00 do 22:00. Po zaškolení budeš mať príležitosť spravovať aplikácie a riešiť problémy samostatne a vykonávať prácu z domu.
Pozícia je v medzinárodnej IT spoločnosti, na slovensku však ide o malú firmu s neformálnou atmosférou.

Náplň práce:

  • IT support aplikácií na úrovni 2nd line
  • podpora CRM systému - pomoc s problémami pre amerických zákazníkov
  • analýza problémov, ich riešenie alebo eskalácia
  • komunikácie s dodávateľmi ohľadom riešenia problémov
  • spolupráca s programátormi
  • správa aplikácií a hľadanie možností na vylepšenie
  • príprava dokumentácie ohľadom riešenia problémov
  • práca na Windows platforme
  • riešenie problémov súvisiciach s SQL databázami

Požiadavky

  • skúsenosť s IT podporou používateľov
  • aspoň ročné skúsenosti v IT oblasti - ideálne v oblasti aplikačnej podpory
  • znalosti Windows platformy
  • skúsenosti s Windows serverom
  • pokročilé skúsenosti s SQL databázami
  • aspoň základné znalosti skriptovania
  • aktívna angličtina (profesionálna úroveň, B2/C1)
  • ochota pracovať v americkom čase (poobedné zmeny, 14 - 22)

Benefity

  • 13. plat
  • možnosť práce z domu
  • rôzne vzdelávacie kurzy a školenia
  • firemné akcie a teambuildingy

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Podpora | Aplikačný | 2. linia | 3. linia | Windows | Microsoft | SQL | IS Support