pripája sa...

IT ANALYTIK (TPP aj Freelance)

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 3 000 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Mikšovský Juraj
Ref. Č. 1-10-29922

Si šikovný IT analytik a láka ťa zarábať viac ako 14 platov ročne?! Máš skúsenosti s SQL a chcel by si sa ďalej rozvíjať v oblasti IT analýz? Máme pre teba nové výzvy a projekty na pozícií IT ANALYTIK.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • budeš súčasťou cca 20 členného tímu ( IT vývojári, analytici, integrátori...)
  • pracovať budeš na bankovom projekte a preto bude veľkou výhodou pokiaľ máš v tejto oblasti analytické skúsenosti
  • analýza vplyvu zmien požiadaviek na zmenu systému
  • implementácia zmien pomocou konfiguračných nástrojov
  • komunikácia s obchodnými analytikmi, oddeleniami IT našich klientov a externými dodávateľmi systému
  • riadenie (analýza, zmeny, údržba) priradených systémov
  • spolupráca v rámci IT projektov s vývojovými tímami a úzka spolupráca s tímom pre zabezpečenie kvality

Požiadavky

Tvoja úspešnosť bude závisieť aj od nasledujúcich kritérií :
  • SQL - pokročilá znalosť
  • XML, XSD, webové služby sú výhodou
  • skúsenosti so špecifikáciami a analýzami požiadaviek (bankové systémy sú výhodou)
  • skúsenosti so softvérovým vývojom je veľkou výhodou
  • anglický jazyk (B2) na komunikatívnej úrovni, slovom aj písmom, pretože ho budete takmer denne využívať

V prípade úspešného absolvovania výberového procesu sa môžeš tešiť na tieto nadštandardné benefity :
  • 13. a 14. plat
  • ročné bonusy prevyšujúce 1 mesačný plat
  • úplne nové pracovné priestory a vybavenie
  • 5 dní dovolenky naviac
  • príspevok na dds do výšky 3%
  • zvýhodnené bankové služby
  • kafetéria - výška balíka rastie s dĺžkou pôsobenia v spoločnosti

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Analytik | SQL | Databáze | IT Analyst