IT Analytik - Team Leader

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 4 000 €
Ref. Č.
1-15-41609-4

Pracujte ako IT Analytik a chceli by ste sa stať Team Leadrom tímu ? V SW house s možnosťou full-remote a množstvom officov po Slovensku takúto možnosť máte!

Vašou náplňou práce bude:

  • identifikácia, zber a spracovanie zákazníckych požiadaviek
  • analýza a návrh software na základe zákazníckych požiadaviek
  • riadiť a viesť tím analytikov, aby dosiahli ciele spoločnosti
  • koordinovať projekty, viesť tím, rozvíjať kapacity členov tímu
  • zabezpečovať, aby boli projekty realizované včas a v rámci rozpočtu
Požiadavky
  • Minimálne 3 roky skúseností s riadením tímu v oblasti IT analytiky
  • Skúsenosti s vedením projektov v oblasti IT analytiky
  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
  • výborné znalosti technológie UML
  • základné znalosti anglického jazyka