pripája sa...

IT analytik s nemeckým jazykom

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR
Publikované 24 dňami
Kontakt Sviatko Mikuláš
Ref. Č. 2-10-32773

Do prostredia SSC hľadáme kandidáta na pozíciu IT analytik s aktívnym nemeckým jazykom.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

  • analýza a návrh špecifikácií služie a rozhrania pre Enterprise Sevice Bus na báze web Methods Integration Server (Sottware AG)
  • Údržba a vývoj integračného dátového modelu (XSD) na základe priemyselných štandardov (BiPro, OMDS, CMIS)
  • Úzka spolupráca s interným zákazníkom na zaistení a špecifikovaní požiadaviek webových služieb
  • vytváranie technických špecifikácií, ako sú dátove modelly a obchodné pravidlá pre implementáciu
  • podpora testovacieho tímu a interného zákazníka vo fáze testovania

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
  • minimálne 2-3 roky praxe v oblasti zberu IT požiadaviek
  • výborná znalosť XML vrátane schém XML (XSD)
  • základné znalosti webových služieb (SOAP/REST)
  • skúsenosti s webMethods Suit - výhodou

IT a telekomunikace | Ostatné | Konzultácie | Manažment | Analytik | XML | IT Analyst