IT Analytik-budúci Solution Architekt

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 500 - 4 000 €
Ref. Č.
1-16-39431
Popis práce

IT Analytik/Solution Architekt

Už ťa nebaví pozerať inzercie, ktoré sú všetky orientované na angličtinu, pretože si viac nemecky orientovaný analytik? Chcel by si spojiť svoje technické skúsenosti s častým využitím nemčiny pri rôznorodých projektoch? Máme pre teba ponuku, ktorá dokonca v sebe zahŕňa aj povýšenie, tak neváhaj príliš dlho.

Náplň práce:

  • analýza požiadaviek
  • zodpovednosť za technickú stránku projektu od analýzy až po samotné dodanie
  • vytvorenie architektúry projektu
  • zastrešenie komunikácie s klientom
  • riešenie prípadného problému
  • koordinácia činnosti programátorov
Požiadavky

Požiadavky:

  • silno technický rozhľad v back-end a front-endových technológiach, databázach SQL, cloudových technológiach, Sharepoint-e,
  • minimálne 3 roky na obdobnej pozícií u veľkých klientov/korporátnych spoločností
  • chuť naštudovať si technické špecifikácie, ponoriť sa do detailov projektu
  • prax s vývojom softvérových riešení/administrácia SharePoint-výhodou
  • nemecký jazyk na biznis pokročilej úrovni – B2
  • anglický jazyk na úrovni B1/B2
Benefity

Benefity:

  • Možnosť práce na full-remote spoluprácu
  • Naozaj veľká flexibilita v pracovných hodinách
  • 3 sick days za rok
  • Prípadné vycestovanie za klientom do zahraničia
  • Možnosť byť v dianí medzinárodných projektov z pohodlia domova