pripája sa...

iOS/ANDROID DEVELOPER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 18804

Do vývojového tímu rýchlo sa vyvíjajúcej spoločnosti hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu iOS Developera.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • vývoj aplikácií na platforme iOS
  • participácia na rôznych projektoch
  • tvorba inovatívnych riešení
  • práca v agilnom developmente (SCRUM)
  • využívanie najnovších technológií
  • práca v tíme

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • skúsenosti na podobnej pozícií iOS developera
  • skúsenosť s vývojom mobilnej platformy iOS
  • znalosť programovacieho jazyka C a C++ na pokročilej úrovni
  • ochota vzdelávať sa

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C/C++ | IOS | Developer