pripája sa...

iOS/ANDROID DEVELOPER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 18804

Do vývojového tímu rýchlo sa vyvíjajúcej spoločnosti hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu iOS Developera.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • vývoj aplikácií na platforme iOS
  • participácia na rôznych projektoch
  • tvorba inovatívnych riešení
  • práca v agilnom developmente (SCRUM)
  • využívanie najnovších technológií
  • práca v tíme

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • skúsenosti na podobnej pozícií iOS developera
  • skúsenosť s vývojom mobilnej platformy iOS
  • znalosť programovacieho jazyka C a C++ na pokročilej úrovni
  • ochota vzdelávať sa

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | C/C++ | IOS | Developer