pripája sa...

JUNIOR PROCESS INŽINIER- ZVÁRANIE

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 900 - 1 600 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 3-30-30294

Využite svoje skúsenosti a znalosti v oblasti zvárania pre nadnárodnú výrobnú spoločnosť, možnosť aj pre šikovného juniora so vzdelaním zameraním na technológiu zvárania.

Hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • Príprava technologických postupov pre výrobu na zváranie komponentov
  • Overovanie, vypracovanie a zavádzanie postupov súvisiacich so zváraním
  • Plánovanie a zefektívňovanie procesov zvárania
  • Spolupráca s oddelením výroby

Požiadavky

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického zamerania - technológia zvárania
  • Anglický jazyk - pokročilý
  • Skúsenosti v oblasti zvárania - vítané
  • Veľmi dobré znalosti zváracích postupov
a technológií zvárania
  • Schopnosť práce s technickou dokumentáciou
  • Technický typ
  • Samostatnosť
  • Flexibilita

Benefity

  • Príspevok na cestovné
  • 13.plat
  • ďalšie

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | Zváranie | Welder