pripája sa...

SERVISNÝ INŽINIER - zlepšovanie procesov

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-21-29653

Zručnosť a nápady sú Vašou silnou stránkou? Ste odhodlaný premeniť Vaše nápady do praxe? Chceli by ste v oblasti údržby nazrieť aj ďalej? Ak sú Vaše odpovede na tieto otázky áno tak potom hľadáme práve Vás.
Pre zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automotive aktuálne obsadzujeme pozíciu SERVISNÝ INŽINIER - zlepšovanie procesov.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Zavádzanie nových technológií do výroby
  • Vyhľadávanie dodávateľov technológií na Slovensku ale aj v zahraničí (prostredníctvom katalógov, internetu, a i.)
  • Aktívna komunikácia s dodávateľmi
  • Zapájanie a oživovanie nových technológií vo výrobe
  • Zlepšovanie procesov, zefektívnenie a skvalitnenie výroby, znižovanie prestojov, zvýšenie kvality
  • Pravidelná komunikácia s kolegami na Slovensku ale aj vo Francúzsku
  • Spolupráca so zmenovými technikmi údržby
  • Spolupodielanie sa na príprave rozpočtov, analýz, cenových ponúk jednotlivých technológií a procesov

50% práca v kancelárii, 50% práca priamo s technológiami vo výrobe.

Požiadavky

Hľadáme vhodného kandidáta:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického zamerania (elektrotechnika, mechanika, automatizácia, robotika, a pod.)
  • Platné oprávnenie na prácu s elektrotechnikou, §21
  • Pracovné skúsenosti v oblasti údržby výrobných zariadení (Elektronika a mechanika)
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2 podmienkou
  • Znalosť francúzskeho jazyka - výhoda, nie požiadavka
  • Znalosť programovania robotizovaných zariadení (Kuka, ABB) a PLC systémov (Siemens/Mitsubishi) veľkou výhodou

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Technik | Elektrikár / elektromechanik | Plasty | Údržba | PLC | Robotika | Automatizácia | Service technician