pripája sa...

INŽINIER ÚDRŽBY BUDOVY ZÁVODU

Lokalita Košický kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 24172

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v jednej z najvýznamnejších medzinárodných spoločností? Aplikujte na pozíciu INŽINIER ÚDRŽBY BUDOVY ZÁVODU.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za správu a údržbu technického zabezpečenia budovy závodu - napr. brány, dvere, požiarne zariadenia, termoregulačné zariadenia, kotolňa, kamerové systémy a pod.
  • Plánovanie a zabezpečenie odborných prehliadok a úradných skúšok na vyhradených technických zaradení (ďalej len VTZ)
  • Koordinovanie prác externých dodávateľov pri údržbe VTZ
  • Vedenie zoznamu VTZ a archivácia príslušnej dokumentácie
  • Komunikácia s úradmi
  • Navrhovanie zlepšení v rámci údržby

Požiadavky

Požadujeme:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie (v elektrotechnickom alebo strojárskom odbore)
  • Min. 2 roky praxe v rámci údržby (ideálne automobilový priemysel)
  • Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • Pokročilé PC zručnosti
  • Skúsenosti s AutoCAD
  • Manuálna zručnosť

Benefity

  • 13. plat
  • 14. plat
  • Príspevok na dopravu
  • Príplatky za prácu nadčas
  • Príplatky za nočné zmeny
  • Príplatky sa prácu cez víkendy
  • Zvýhodnené stravovanie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Elektronika | Elektrikár / elektromechanik | Technik | Maintenance worker