pripája sa...

INŽINIER ÚDRŽBY

Lokalita Trenčianský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 500 EUR/mes.
Publikované dňom
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-25440

Pre nášho klienta produkujúceho komponenty pre automobilový priemysel, aktuálne hľadávame kandidátov na pozíciu INŽNIER ÚDRŽBY.

Vašou náplňou práce bude:

  • zodpovednosť za diagnostikovanie problémov, testovanie a vyriešenie opráv,
  • plánuje a riadi preventívnu údržbu a opravy v spolupráci s výrobou
  • navrhuje a realizuje optimálne riešenia (technické zabezpečenie, náklady, časový prehľad)
  • je kontaktnou osobou pre dodávateľov stojov, zariadení
  • definuje technické požiadavky a spolupracuje s nákupcom pri nákupe a zabezpečení náhradných dielov pre stroje a zariadenia
  • pracovná spôsobilosť podľa vyhl. 508/2009 § 22 alebo §23 - NUTNOSŤ
  • znalosti z PLC systému Mitsubishi výhodou

Požiadavky

  • znalosť riadiacich systémov PLC - výhodou
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • technické zameranie
  • analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Metalurgia | Strojárstvo | Forwarder | Inžinier | Technik | Špecialista | Údržba | PLC | Kanban | Maintenance worker