pripája sa...

Inžinier pre podporu produktu

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23092

Využie príležitosť pracovať pre spoločnosť, ktorá je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel.

Vašou náplňou práce bude:

  • Koordinácia inžinierskych aktivít prototypovej výroby, validačných skúšok a výroby špeciálnych vzoriek pri zavádzaní a validácii dizajnových zmien
  • Komunikácia s vývojovými centrami
  • Poskytovanie technickej podpory pre zlepšenie a optimalizáciu výrobného procesu súvisiacej s dizajnom vyrábaného produktu
  • Poskytovanie podpory pri zavádzaní inžinierskych zmien, nových materiálov a nových procesov
  • Technická podpora pri testovaní skúšobných vzoriek a analýze prevádzkových problémov
  • Diagnostika porúch produktu vzniknutých na výrobnej linke u zákazníka a počas prevádzky vozidla
  • Podpora pri dizajnových zmenách
  • Analýza produktových, procesných a testovacích parametrov s využitím štatistických metód Six Sigma

Požiadavky

  • Pokročilé znalosti v oblasti mechatroniky alebo elektroniky
  • Analytické myslenie
  • Zodpovednosť, samostatnosť, kreativita
  • Systematické riešenie úloh a technických problémov
  • Prozákaznícky prístup
  • Komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti, kvalitné pracovné podmienky, možnosť profesného rastu a motivujúce platové ohodnotenie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Procesný inžinier | Technik | Automobilový priemysel | Konštruovanie | Six Sigma | Quality inspector