pripája sa...

Inžinier kvality s nemeckým jazykom

Lokalita Nové Mesto nad Váhom
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 900 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Gurín Andrej
Ref. Č. 5-30-33093

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii Inžinier Kvality.

Náplň práce:

  • dodržiavanie zásad kvality na pridelenom projekte
  • zodpovednosť za kvalitatívne ukazovatele
  • riešenie problémov súvisiacich s kvalitou
  • vykonávanie analýz príčin vzniku nezhôd
  • zodpovednosť za kontrolnú dokumentáciu (QRK, SPC)
  • tvorba kvalitatívnych dokumentov: 8D, Control Plan, PPAP
  • zaškoľovanie výrobných pracovníkov po reklamácii
  • kreovanie a sledovanie akčných plánov

Požiadavky

  • znalosť systémov kvality a noriem
  • znalosť APQP, PPAP, 8D, FMEA
  • aktívna znalosť nemeckého jazyka je nevyhnutná podmienka, anglický jazyk naviac je výhodou
  • analytické myslenie a technické znalosti
  • MS Office - pokročilý
  • prax v oblasti kvality v automotive podmienkou

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • neustále odborné vzdelávanie
  • flexibilná pracovná doba
  • široký balík ďalších benefitov

Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Manažér | 8D | ISO | ISO 14001 | ISO/TS 16949 | FMEA | Automobilový priemysel | Kvalita | Quality inspector