pripája sa...

Inžinier kvality pre strojársku spoločnosť

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Husár Juraj
Ref. Č. 21592

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Ponúkame Vám pozíciu inžiniera kvality, na ktorej môžete zúročiť svoje doposiaľ nadobudnuté znalosti z oblasti kvality v strojárstve alebo automotive.

Náplň práce:

  • zabezpečenie kvality podľa požiadaviek zákazníka
  • udržiavanie systému kvality podľa ISO a TS noriem
  • vedenie a aktualizácia riadenej dokumentácie systému kvality – smernice, inštrukcie, kontrolné plány, atď.
  • riadenie a uplatňovanie progresívnych metód a nástrojov riadenia kvality v rámci systému kvality (APQP, FMEA, SPC, PPM, spôsobilosť procesov, atď.)
  • tvorba 8D – reportov
  • administratívne práce spojené s evidenciou reklamácií, ale aj nezhôd pri vstupnej, medzioperačnej i výstupnej kontrole
  • vyhodnocovanie a štatistické sledovanie ukazovateľov kvality – tvorba grafov, tabuliek, analýz

Požiadavky

  • predošlé pracovné skúsenosti na podobnej pozícií aspoň 3 roky
  • preferovaná znalosť anglického jazyka (nemecký jazyk tiež akceptovateľný)
  • aktívna znalosť ISO/TS 16 949
  • skúsenosti s 8D, FMEA, SPC, MSA, G8D, APQP, PPAP
  • znalosť špecifických požiadaviek zákazníkov v automobilovom priemysle výhodou
  • dobré komunikačné, prezentačné zručnosti a orientácia na zákazníka
  • pracovné nasadenie

Benefity

  • možnosť byť súčasťou 6 členného tímu kvalitárov
  • stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti
  • podpora pri hľadaní ubytovania v lokalite
  • lekcie AJ alebo NJ vrámci sociálneho programu spoločnosti
  • ročné prémie v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Metalurgia | Strojárstvo | Výroba | Ostatné | Inžinier | Procesný inžinier | Špecialista | Technológ | 8D | APQP | FMEA | Kovy | Kvalita | ISO 14001 | ISO/TS 16949 |