pripája sa...

Inžinier kvality

Lokalita Dubnica nad Váhom
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 400 EUR
Publikované 27 dňami
Kontakt Gurín Andrej
Ref. Č. 5-30-32222

Hľadáme šikovného inžiniera kvality so skúsenosťami zo zákazkovej výroby.
Náš klient je medzinárodná spoločnosť s elektrotechnickým zameraním.

Vašou náplňou práce bude:

  • komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi
  • príprava podkladov pre riešenie materiálových reklamácií
  • práca v súlade s normami IPC-A-620
  • riešenie zákazníckych reklamácií
  • návrhy a realizácie nápravných a preventívnych opatrení
  • príprava analýz z procesov s využitím moderných nástrojov kvality a štatistických metód
  • reportovanie výsledkov kvality vedúcemu oddelenia kvality
  • prezentovanie výsledkov
  • vykonávanie kontroly kvality procesov a produktov
  • koordinácia činnosti kontrolórov kvality
  • príprava dokumentácie kvality

Požiadavky

  • technické vzdelanie
  • skúsenosti na pozícii QE
  • znalosť nástrojov kvality
  • samostatnosť

Benefity

  • nástupný bonus 500 €
  • vernostný bonus od 100€ už po 1. odpracovanom roku
  • prítomnostný bonus
  • príspevok na cestovné
  • kvartálne odmeny
  • 13. plat
  • každoročná valorizácia miezd

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Kvalita | 8D | Audit | Zákazník | FMEA | ISO | Quality inspector