pripája sa...

INŽINIER KVALITY

Lokalita Trenčín
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-29518

Popis Práce

Hľadáme šikovného kvalitára pre oblasť AUTOMOTIVE.
Vašou náplňou práce bude:

  • zabezpečiť aby všetky požiadavky týkajúce sa kvality testovaných dielov boli splnené
  • pripraviť potrebné preventívne opatrenia a zabezpečiť ich implementáciu
  • komunikácia zo zákazníkom, s internými oddeleniami
  • zabezpečiť aby všetky aktivity kvality boli vykonávané podľa IATF 16 949-, ISO 9000 štandardov a podľa špecifických požiadaviek zákazníka
  • účasť na meraniach v laboratóriu, pri kalibrácii meradiel a zariadení

Požiadavky

  • minimálne 2 roky skúseností v oblasti kvality
  • znalosť noriem IATF 16 949-, ISO 9000
  • aktívna komunikácia v Anglickom jazyku

Benefity

  • 13. plat
  • dovolenka nad rámec zákona
  • flexibilný pracovný čas
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • jazykové kurzy
  • relokačný bonus

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | 5S | 8D | Automobilový priemysel | ISO | Kvalita | Test | Quality inspector