pripája sa...

Inžinier kvality

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 24048

Medzinárodná spoločnosť v oblasti AUTOMOTIVE obsadzuje pracovné pozície na oddelení kvality.

Náplň práce:

  • rozvoj kvality nových projektov
  • riadenie kvality vstupov, procesov, výstupov, audit kvality a zákaznícke zástavby pre vývoj nových vozidiel
  • plánovanie a zavádzanie nápravných opatrení podľa požiadaviek zákazníka
  • riadenie PPAP a APQP zákazníka a dodávateľa
  • spolupráca na riadení kvality dodávateľov
  • organizácia vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
  • riadenie procesov kvality podľa ISO/TS 16949
  • príprava 8D reportov

Požiadavky

Pozícia vhodná aj pre ABSOLVENTOV!
  • vysokoškolské vzdelanie
  • znalosť nástrojov kvality
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • skúsenosti v oblasti kontroly kvality výhodou
  • pro-zákaznícka orientácia
  • znalosť QMS štandardov (ISO, TS VDA)
  • znalosť nástrojov kvality (APQP, FMEA, SPC
  • flexibilita

Benefity

Spoločnosť ponúka množstvo benefitov:
  • kvartálne bonusy,
  • 13. plat + príspevok na letnú dovolenku
  • príspevok na ubytovanie, resp. dopravu pre mimoregionalnych kandidátov
  • kvalitný sociálny program,
  • práca v modernej rozvíjajúcej sa spoločnosti,
  • možnosť odborného a profesionálneho rastu.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | Absolvent | Automobilový priemysel | Kvalita | 8D | APQP | Audit | FMEA | ISO | PPAP | ISO/TS 16949 | Quality inspector