Inžinier kvality

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 900 €
Ref. Č.
131-10-43490

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii Inžinier kvality.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovedá za plnenie úloh v oblasti kvality produkcie
  • Riadenie procesu reklamácií v oblasti kvality produkcie
  • Spracovávanie kontrolných plánov pre nakupované diely
  • Spolupráca na tvorbe pracovných inštrukcii
  • Štatistické vyhodnocovanie ukazovateľov reklamácií
  • Sledovanie plnenia termínov pre jednotlivé akcie v rámci reklamačného procesu
Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • Vysokoškolské - Technické resp. strednú školu s maturitou a prax na obdobnej pozícii
  • Anglický jazyk - aktívne slovom aj písmom
  • Skúsenosť na oddelení kvality min. 2 roky
  • Skúsenosti so zákazníckymi , systémovými, procesnými, výrobkovými auditmi
  • Skúsenosti a znalosti s 8D Reportmi
  • Znalosti nástrojov kvality
Benefity
  • 13. plat
  • veľmi široký finančný aj nefinančný benefitný systém