pripája sa...

Inžinier kvality

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23077

Popis Práce

Náplň práce:

  • Zodpovedá za realizáciu systému informácií o kvalite výroby a výrobkov
  • Schvaľuje technicko-ekonomické zadania
  • Schvaľuje skúšky prototypov, vyhodnotenia overovacej série nového výrobku z hľadiska kvality a zhodnosti s dokumentáciou
  • Posudzuje návrhy a sleduje nábehy základných konštrukčných a technologických zmien vo výrobe
  • Zodpovedá za sledovanie všetkých platných právnych a iných predpisov a požiadaviek na úseku svojej činnosti, je povinný ich poznať a vedieť ich aplikovať na podmienky firmy
  • Riadi proces kontroly
  • Zlepšuje procesy kontroly, záznamov, postupov, vyhodnotení
  • Riadi proces riadenia kvality u zákazníka (riadenie a zodpovednosť za rezidentov)
  • Zabezpečuje výsledky produktového auditu v zhode s požiadavkami tzv. inspection agreementu
  • Zabezpečuje deštrukčné skúšky podľa plánu zákazníka

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • vysokoškolské vzdelanie
  • prax na obdobnej pozícií min. 2 roky
  • čítanie technických výkresov
  • znalosť štatistických metód
  • samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
  • aktívna znalosť anglického jazyka,

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Kvalita | Quality inspector