Inžinier kvality

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 500 €
Práca z domu
Práca iba na pracovisku
Ref. Č.
100-10-43176

Využite príležitosť pracovať v novovzniknutej medzinárodnej spoločnosti na pozícií Inžiniera procesov kvality a využite príležitosť kariérneho rastu.

Vašou náplňou práce bude :

  • zabezpečovanie auditu kvality a výrobných procesov,
  • hodnotenie a monitorovanie interných výrobných procesov na základe požiadaviek na kvalitu výrobkov,
  • dohľad nad dosahovaním cieľov kvality,
  • kontrola vyrobených produktov podľa medzinárodnej normy kvality a referenčných noriem,
  • analýza a náprava prípadných nezrovnalostí týkajúcich sa materiálu alebo výrobných procesov,
  • sledovanie plánu rozvoja procesov,
  • zabezpečovanie dodržiavania akčného plánu výroby vyplývajúceho z auditov,
  • podieľanie sa na vývoji nových výrobných procesov,
  • znalosť ISO 9001 a jej implementácia,
  • komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,

Viac info na tel.čísle : 0911 013 906.

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

  • vzdelanie v odbore : elektrotechnické, technické,
  • prax na pozícií minimálne 3 roky (v elektrotechnickom sektore)
  • znalosť manažérstva kvality (IATF16949; ISO9001) a nástrojov na analýzu kvality,
  • znalosť FMEA,PPAP metódami v autmotive sektore,
  • znalosť LEAN princípov (Ishikawa, 5whys)
  • anglický jazyk - B2 (slovom aj písmom)
  • talianský jazyk - výhodou,
  • znalosť základov štatistiky (MSA, Minitab)
  • skúsenosť s používaním röntgenových prístrojov, multimetra a meracích prístrojov,
  • skúsenosť s prácou v MS Office.